Już dzisiaj wystartuje 20 seria spotkań w niemieckiej Bundeslidze, a ja prezentuję typy bukmacherskie na te spotkania właśnie.

Pierwszym meczem tej kolejki będzie rozgrywane dziś spotkanie pomiędzy Monchengladbach a Werderem Bremą. Mecz ten powinien przynieść sporo bramek, bo obie ekipy lubią grać ofensywny futbol. To goście lepiej zaczęli tę rundę rozgrywek, ale typy bukmacherskie nakazują wierzyć, że 3 punkty zostaną u miejscowych. Czy tak się stanie nie możemy być pewni, ale za to jestem przekonany, że gra na Monchengladbach w takiej formie po kursie 1.7 nie jest opłacalna.

monchengladbach werder brema mecz

Typy bukmacherskie na Bundesligę – 20 kolejka

Bardzo ciekawie zapowiada się hitowy pojedynek pomiędzy Bayerem Leverkusen a Bayernem Monachium, wydaje się, że może to być najciekawsze spotkanie tej kolejki, obok meczu Herta – Dortmund oraz Schalke – Wolfsburg. Jak zatem widać możemy stawiać typy bukmacherskie na Bundesligę w 20 kolejce na naprawdę ciekawe spotkania. Wszystkie wymienione powyżej trzy mecze powinny dostarczyć fanom Bundesligi duże emocje !

typy bukmacherskie na bundesligę

Od dawna typy bukmacherskie na Bayern nie miały tak wysokiego kursu (1.57), ale z drugiej strony jeśli Bayern Monachium ma kiedyś stracić punkty to kiedy jeśli nie w meczu z wymagającym Leverkusen oraz w momencie zachwiania spokoju psychicznego (Pep Guardiola oznajmił, że odchodzi do City co niekorzystnie wpłynie na morale niektórych zawodników).

Chociaż typy bukmacherskie na Bayern Monachium mogą kusić kursem to należy się zastanowić czy w tym meczu nie dojdzie do niespodzianki.

Podobny (1.5) kurs oferowany jest na zwycięstwo Dortmundu ale według mnie znacznie dalej mu do VALUE BETu, ponieważ Herta to trzecia drużyna Bundesligi i radzi sobie całkiem dobrze. Chociaż to goście są faworytem, niekoniecznie muszą oni wygrać to spotkanie.

Gdybym miał porównać oferty kursów na typy bukmacherskie na Bayern Monachium i Dortmund to w mojej ocenie znacznie bardziej wartościowe są te na Bayern Monachium, bo po pierwsze kurs jest nieco wyższy, a szanse na zwycięstwo również większe.

Jakie typy bukmacherskie postawić ?

Jeśli zastanawiacie się jakie typy bukmacherskie postawić, to tak jak już wspomniałem należy rozważyć typ na Bayern, chociaż mam jakieś wewnętrzne obawy o te typowanie (może po prostu nie lubię niskich kursów, które w 99,99 % są niewartościowe ?!). Inne typy bukmacherskie jakie warto postawić to :

Hannover – Mainz 2 – typ bez remisu [typy bukmacherskie]

hannover - mainz [typy bukmacherskie]

Mainz nie jest jakimś wielkim potentatem Bundesligi, ale za to Hannover przegrywa w tym sezonie często, grając w słabym stylu. U siebie mają fatalny bilans rozegranych spotkań (tylko 2 zwycięstwa i aż 7 porażek). Mainz na wyjeździe nie gra tak źle, a typy bukmacherskie po kursie 1.87 w typach bez remisu pozwala wierzyć, że jest to VALUE BET. W przypadku remisu stawka zostanie zwrócona na nasze konto.

Na pewno nie byłbym skłonny stawiać na Dortmund, bo oferowany kurs względem prawdopodobieństwa trafienia nie pozwala wierzyć, że jest to VALUE BET.

Biorąc pod uwagę formy Schalke oraz Wolfsburg, można by rozważyć typy na Schalkę po dość wysokim kursie, ale z drugiej strony Wilki muszą się w końcu przebudzić i wykorzystać swój potencjał.

Reklamy