Od 12 do 14 lutego rozegrana zostanie 21 seria spotkań niemieckiej Bundesligi w związku z czym musiałem przygotować typy bukmacherskie na te mecze.

Po stracie punktów w poprzedniej serii spotkań o 3 oczka powalczyć będzie chciał zarówno Bayern Monachium jak i Borussia Dortmund, którzy pragną umocnić się na swoich pozycjach. Chociaż do końca tego sezonu zostało naprawdę sporo meczów, to jednak nie sposób oprzeć się wrażeniu, że pierwsze i druga pozycja w tym sezonie Bundesligi znalazła już swojego właściciela. Znacznie ciekawiej zapowiada się walka o miejsca 3 i 4, które premiują grą w Lidze Mistrzów.

21 kolejka bundesligi

Bayern Monachium, Borussia Dortmund [typy bukmacherskie]

Na zwycięstwo Bayernu w meczu wyjazdowym z Augsburgiem bukmacherzy proponują typy bukmacherskie po kursie 1.24, natomiast triumf Dortmundu w meczu u siebie ze słabiutkim Hannover to kurs rzędu 1.13. Czy warto grać takie typy bukmacherskie ? Oczywiście, że nie. Jakby pewne się nam nie wydawały to nie możemy uczyć się grać takich typów bukmacherskich, bo są one kompletnie bezwartościowe – nigdy nie zarobimy pieniędzy na zakładach bukmacherskich w ten sposób, bo prędzej czy później dojdzie do jakiejś niespodzianki.

Darmstadt – Leverkusen

Również w tym meczu uważałbym na typy bukmacherskie jakie posyłacie na swoich kuponach. Aptekarze po remisie z Bayernem Monachium stali się jeszcze większym faworytem spotkania ze słabym Darmstadt ale kurs 1.6 nie jest raczej zbyt wysoki i uważam, że daleko typowi na Leverkusen do miana VALUE BET.

Jakie typy bukmacherskie ?

Sprawdź te typy bukmacherskie : http://postawiony.com/

Jakie typy bukmacherskie postawić zatem podczas 21 kolejki Bundesligi tak by zarobić pieniądze ? Uważam, że akurat w tej serii spotkań ciężko znaleźć dobre VALUE BET więc należy się dogłębnie zastanowić czy rzeczywiście warto stawiać wybrane przez nas spotkanie.

Typem bukmacherskim, który dla mnie jest VALUE BET w tej serii spotkań jest mecz pomiędzy Mainz a Schalke.

Mainz – Schalke X [typy bukmacherskie]

mainz schalke typy

Obie ekipy rundę wiosenną zaczęły bardzo dobrze notując zwycięstwa nad wymagającym rywalami. Delikatnym faworytem jest Schalke z uwagi na wyższym poziom piłkarski, ale Mainz ma po swojej stronie atut własnego boiska. Uważam, że kurs 3.4 na remis to dobry typ bukmacherskie i można go potraktować jako VALUE BET, więc warto postawić na remis w tym spotkaniu.

Reklamy