Każdy bardziej doświadczony gracz, który obstawia zakłady bukmacherskie zdaje sobie sprawę z tego, że należy wybrać system bukmacherski, który jest pewny i dochodowy. Dzięki niemu można znacząco zwiększyć swoje szanse na zarobienie pieniędzy. Brak jakiegokolwiek systemu bukmacherskiego w drodze do ogrania bukmachera to prawdziwy strzał w stopę. Właściwie można powiedzieć, że jeżeli nie używamy systemu bukmacherskiego to nie mamy szansy na zarobienie pieniędzy. Oczywiście najlepiej byłoby wybrać najlepszy system bukmacherski na świecie !

Dochodowy system bukmacherski

system bukmacherski

Dochodowy system bukmacherski to taki, który zapewnia nam zyski w długim czasie, a nie taki, który pozwoli nam wygrać większe pieniądze jednorazowo. Jeżeli marzysz o tym, żeby w ciągu jednego dnia stawiając 10 zł wygrać 100 000 zł to raczej powinieneś zainteresować się grą w Totolotka, a nie na zakładach bukmacherskich. To prawda, że każdy kto gra na zakładach chce zarabiać grube miliony, a nie liche pieniądze, ale pozwól sobie dojść do takiej możliwości osiągając stałe zyski a nie jednorazowe wygrane.

Jeżeli skupisz się na stworzeniu systemu bukmacherskiego, który będziesz swoim założeniem opierał się na osiąganiu w miarę wysokiego (relatywnego do Twojego budżetu) zysku, który będzie stały w czasie (osiągany nieustannie) to wtedy możesz osiągnąć sukces na zakładach bukmacherskich. Raczej powinieneś porzucić myśl o ograniu bukmachera w jeden czy dwa dni, a skup się na tym by każdego dnia osiągać jakikolwiek zysk. Jeśli ciągle uzyskujesz zysk to z czasem dojdziesz do takiego kapitału o jakim zawsze marzyłeś. Cierpliwość to podstawa sukcesu każdego systemu bukmacherskiego, szczególnie dochodowego.

Czy na zakładach bukmacherskich da się zarobić ?

Ludzie zastanawiają się czy na zakładach bukmacherskich da się zarobić ? Oczywiście, że się da, ale trzeba wykazać się choćby tak błahą cechą jak cierpliwość. Ludzie rozpoczynają zmianę swojego stylu gry od wyboru innych typów bukmacherskich czy wielkich matematycznych wyliczeń jaką stawką grać swoje zakłady, podczas gdy najbardziej pomocne mogłoby okazać się bycie bardziej cierpliwym. To naturalne, że ludzie chcesz zarobić wielkie pieniądze od zaraz, ale jeśli będziesz podążał w myśl tej zasady w swoim systemie bukmacherskim, to nie osiągniesz sukcesu.

Najczęściej kapitał graczy początkujących i średnio-zaawansowanych jest dość niski więc aby wygrywać dużo pieniędzy, ryzykują oni grę wysokimi stawkami. To prowadzi do popełnienia jednego z poważnych błędów – gry za zbyt wysoki procent swojego kapitału, a w konsekwencji do przegrania pieniędzy. Znacznie rozsądniej jest grać system bukmacherski opierający się na grze za kilka procent swojego kapitału i powolne dążenie do wielkich pieniędzy gromadząc stały i pewny zysk.

Fakt, że obecne wygrane są niezadowalające należy wiązać z tym, że po prostu budżet gracza jest za mały. Jeśli chcesz zarobić na zakładach bukmacherskich i wygrywać pieniądze o jakich marzysz to musisz albo uzbroić się w cierpliwość i osiągać stały, mniejszy, ale pewny zysk albo też zwiększyć swój budżet i zacząć wygrywać duże pieniądze od zaraz.

Reklamy