23 kolejka niemieckiej Bundesligi tuż tuż, wobec czego prezentuję typy bukmacherskie na najbliższą serię spotkań. Część z drużyn ma za sobą występy w europejskich pucharach, większość z nich to udane mecze, w których niemieckie drużyny wykorzystały swój potencjał i osiągnęły dobre wyniki potwierdzając typy bukmacherskie na nie.

Rozgrywki ligowe to jednak zupełnie inna sprawa, a wybierając typy bukmacherskie na 23 kolejkę Bundesligi trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy piłkarze „mogą mieć w nogach” zmagania europejskie.

23 kolejka Bundesligi [typy]

Tak oto prezentuje się zestaw wszystkich meczy na 23 kolejkę Bundesligi.

23 kolejka bundesligi

Jakie typy bukmacherskie postawić by podczas najbliższej serii spotkań zarobić pieniądze ? Postawić na sprawdzony Bayern i Borussię Dortmund czy może solidarnie ze mną pomijać typowania na te drużyny ? Jak już wielokrotnie podkreślałem obstawianie typów bukmacherskich na Bundesligę po tak niskich kursach na pewno nie pozwoli nam zarabiać pieniędzy 🙂

Frankfurt – Schalke 2 [typy bukmacherskie]

frankfurt schalke typy

Typy meczy na Bundesligę w tej kolejce rozpoczął bym od postawienia na bardzo dobre w tym sezonie Schalke, które będzie gościło we Frankfurcie i ma nadzieję na zdobycie kompletu punktów. Walka o miejsca premiowane udziałem w przyszłorocznej Lidze Mistrzów jest bardzo zacięta, chociaż dwa pierwsze miejsca od dawna zarezerwowane są w tym sezonie dla Bayernu i Borussi.

Schalke to ekipa, która bardzo mocno liczy się w walce o miejsca 3-4 a zwycięstwo w takim meczu jak ten z Frankfurtem na pewno może przybliżyć ekipę z Zagłębia Ruhry do udziału w elitarnych rozgrywkach Champions League.

Uważam, że kurs 2.2 na Schalkę w tym meczu to okazja do zagrania typu bukmacherskiego wysokiej wartości, czyli VALUE BET.

Wolfsburg – Bayern 1 [bez remisu]

wolfsburg bayern co postawić

Bawarczycy są absolutnym faworytem tego spotkania, więc dlaczego stawiam typy bukmacherskie na triumf Wolfsburgu ? Bayern ma praktycznie zagwarantowane mistrzostwo i to może uśpić czujność Bayernu, który przede wszystkim ma kłopoty z obsadą środka obrony.

wolfsburg bayern bez remisu
Kursy w zakładzie bez remisu

Wolfsburg na przestrzeni ostatnich sezonów pokazywał, że jako nieliczny potrafi przeciwstawić się Bayernowi, szczególnie grając na własnym terenie. Oczywiście szanse Wolfsburgu są mniejsze niż Bayernu, ale kurs na ich zwycięstwo jest bardzo wysoki. Można zagrać typ bukmacherskie na Wolfsburg bez remisu po kursie 6.0 co powoduje, że jeśli nasze wyliczenia wskazują na co najmniej 17 % szans dla Wilków, to taki typ bukmacherski jest VALUE BETEM.

Reklamy