Przygotowałem dla Was typy na mecze Bundesligi w 25 kolejce. Koniec sezonu jest coraz to bliżej i o ile ponowny triumf Bayernu jest niemal pewny, to jak przystało na Bundesligę najciekawsza walka rozegra się o miejsca 2-4, gdzie zainteresowanych tą lokatą drużyn jest sporo.

To co przyniosła poprzednia – 24 – seria spotkań ma właśnie dla tego układu bardzo silne znaczenie. Punkty straciła Borussia Dortmund (co było do przewidzenia, bo przecież Herta u siebie to najsilniejsza drużyna całej ligi), ale także RB Lipsk, które niespodziewanie poległo na własnym boisku z Wolfsburgiem.

A co czeka nas w 25 kolejce?

Mecze 25 kolejki

Poniżej znajdziesz wszystkie mecze 25 kolejki Bundesligi:

typy na mecze Bundesligi

Hitem kolejki będzie ostatnie, niedzielne starcie pomiędzy Borussią Monchengladbach a Bayernem Monachium.

Teoretycznie bardzo łatwe zadanie czeka podopiecznych Tuchela, którzy na własnym boisku podejmą Inglostadt.

Z letargu przebudzić się musi sensacyjny wicelider, beniaminek z Lipska, który po porażce z Woflsburgiem ma coraz mniej miejsca na błędy. Tym razem gracze RB Lipsk zagrają na wyjeździe z Werderem Brema.

A jakie typy na mecze postawić u bukmachera, żeby zarobić na zakładach bukmacherskich?

Typy na mecze

Moim zdaniem warto postawić takie typy na mecze 25 kolejki Bundesligi jak:

FC Koln – Herta 1

Kurs na gospodarzy jest bardzo wysoki. Drużyna FC Koln zazwyczaj nie zawodzi u siebie wygrywając przed własną publicznością zdecydowaną większość spotkań. Ten typ na mecz ma sens nie tylko z uwagi na duże szanse trafienia, ale również wysoki kurs. Herta – owszem jest w tym sezonie bardzo dobrą drużyną, ale tylko u siebie. Na wyjeździe przegrywają wyjątkowo często i tak – moim zdaniem – będzie również w najbliższy weekend.

Frankfurt – HSV 1

2-2-8 to bilans drużyny HSV w meczach wyjazdowych. Nie powinno napawać to optymizmem ich kibiców przed starciem z Frankfurtem, który nie licząc dwóch wpadek w poprzednich meczachbył niepokonany u siebie w całym sezeonie. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego meczu, dlatego dziwi mnie wysoki kurs na ich zwycięstwo. To okazja do tego, żeby zarobić na zakładach bukmacherskich.

Reklamy