Typy na Bundesligę | Ligę niemiecką

Typy na mecze ligi niemieckiej

Systemy bukmacherskie

Bardzo istotnym elementem każdego planu na pokonanie bukmachera jest stworzenie systemu bukmacherskiego, który na pewno przyczyni się do poprawy naszych wyników osiąganych w potyczce z bukmacherem.

Owszem – typy bukmacherskie mają wielkie znaczenie, bo jeśli nie potrafimy trafnie przewidzieć wyniku pewnego zdarzenia sportowego, to żadne systemy bukmacherskie nam nie pomogą. Pierwszym czynnikiem o jaki zadbać musimy jeśli chcemy na zakładach bukmacherskich zarobić pieniądze są wspomniane typy, a potem musimy stworzyć taki system, który pozwoli nam realizować nasz plan.

Systemy bukmacherskie to inaczej sposoby, strategie gry. Mogą one wyznaczać między innymi jak dobierać stawkę do konkretnych zakładów. Zawierają również informacje jakie w ogóle typy bukmacherskie będziemy obstawiali. Gdy zdecydujemy się grać – przykładowo – na zwycięstwo faworytów grając jednak z handicapem (-1) to mamy szansę uzyskać wyższe kursy. Systemy bukmacherskie podpowiedzą nam jednak jak dobierać stawkę, na przykład :

  • Dla kursów 1.4 – 1.8 za 5 % budżetu ;
  • Dla kursów 1.81 – 2.25 za 3 % budżetu ;
  • Dla kursów 2.26 – 2.91 za 2 % budżetu ;
  • Dla kursów 2.92 – 3.5 za 1 % budżetu ;
  • Innych kursów nie gramy.

Widać zatem, że systemy bukmacherskie tworzą pewne założenia, do których powinniśmy dostosować się w trakcie naszej gry. Powyższy przykład zaprezentował nam, że założenia systemu dotyczyć mogą między innymi sposobu dobierania stawki, ale na tym nie może się żaden system bukmacherski skończyć.

Profesjonalni gracze, którzy inwestują w zakłady bukmacherskie bardzo duże pieniądze nigdy nie zapominają o tym by wyznaczać sobie pewne granice – zadowolenia (sukcesu) jak i końca gry (straty). Dzięki temu, że przed rozpoczęciem gry założymy sobie przy jakim stanie budżetu (pozytywny i negatywnym) zakończymy naszą grę będziemy mogli wyłączyć emocje i kontrolować swoją grę. Emocje zawsze są złym doradcom, więc dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy pewność, że niepotrzebnie nie zaryzykujemy pieniędzy z dwóch powodów :

  • „bo zarobiliśmy i nam wolno” ;
  • „bo chcemy się odegrać i już nam wszystko jedno”.

Systemy bukmacherskie jak zatem widać to podpowiedzi co do naszej gry – jedne z nich mogą być bardziej skomplikowane, inne mniej – wszystko zależy od inwencji twórczej autora oraz od złożoności samej strategii gry. Nie sposób jednak oprzeć się wrażeniu, że bez udziału systemu bukmacherskiego niewiele zdziałamy, szczególnie jeśli naszym planem jest zarabiać pieniądze regularnie i w długim okresie czasu.

Zarobek na zakładach bukmacherskich pojawia się wtedy kiedy uda nam się grać dobre typy bukmacherskie, a także wesprzeć nasze działania i usystematyzować je za pomocą założeń systemów bukmacherskich. Wprawdzie samo istnienie typów bukmacherskich czy systemów nie jest gwarancją, bo jego założenia mogą być błędne, ale na pewno przy ich wykorzystaniu osiągniemy lepsze rezultaty finansowe.

Reklamy
%d blogerów lubi to: