Typy na Bundesligę | Ligę niemiecką

Typy na mecze ligi niemieckiej

Typy bukmacherskie DOCHODOWE

Na forach internetowych, które traktują o zakładach bukmacherskich znaleźć można setki pomysłów na to jakie typy bukmacherskie grać czy jakie systemy stosować by notować zyski. Grupy użytkowników prześcigają się w tworzeniu tematów udzielających odpowiedzi, ale po szybkiej analizie tych wpisów błyskawicznie dojdziemy do wniosku, że jeszcze nikt z nich na taki pomysł nie wpadł.

TYPY BUKMACHERSKIE BUNDESLIGA

Tymczasem zamiast skupiać się na wyszukiwaniu typów bukmacherskich o jakich nie słyszał świat czy tworzyć systemy bukmacherskie, które opisywane są przez skomplikowane wyliczenia matematyczne powinniśmy zacząć od nas samych. Tak – od nas samych ! Ale co my mamy wspólnego z typami bukmacherskimi prócz tego, że je wyznaczamy ? Otóż jesteśmy niecierpliwi.

Pierwszym krokiem jaki możecie podjąć by ocenić czy Wasze typy i systemy bukmacherskie pozwalają zarabiać pieniądze jest oszacowanie tak zwanego yieldu, czyli procentowego przyrostu kapitału w pewnym okresie czasu. Po prostu powinniście wyznaczyć pewien okres czasu, grać typy bukmacherskie takie jakie uważacie za słuszne i nie patrząc na wysokość wygranych, zysków określić czy macie procentowy przyrost kapitału.

Problem w tym, że osoby, które dysponują niewielkim kapitałem – 10, 20, 50 czy nawet 200 zł pragną zarobić fortunę. By zrobić to grając typy bukmacherskie po kursie 1.5, 2.25 czy nawet 3.1 muszą stawiać bardzo dużą część swojego kapitału co już jest karygodnym błędem, bo wystarczy jedna pomyłka by wiele stracić. Tym samym grają oni bardziej ryzykowne typy nie zastanawiając się nad ich wartością. To prowadzi do pomyłek i bardzo szybkiego bankructwa. Wynika z tego, że problemem grających jest zbyt niski kapitał na grę. Przez to też gracze podejmują irracjonalne, nietrafione typy bukmacherskie, grają zbyt odważnie i ryzykownie i tracą swoje pieniądze. Gubi ich niecierpliwość. Jakie jest rozwiązanie na ten powszechny problem ?

Powinniśmy na chwilę odrzucić wysokość (liczbową) naszych wygranych czy zysku. Dajmy sobie czas i przez pewien okres, na przykład miesiąc grajmy niskimi stawkami (procentowymi) ; na zakład stawiajmy 1 czy 2 % naszego kapitału i przez ten czas nie przejmujmy się tym, że zysk wyniesie 1.23 zł lub kilkadziesiąt groszy. Naszym celem powinno być określenie ILE PROCENT KAPITAŁU W TYM CZASIE WYGRAMY. Jeśli będzie to liczba kilkunasto punktowa to nie pozostaje nam nic innego jak się cieszyć. Dlaczego ? Ponieważ możemy stwierdzić, że potrafimy generować zyski, a wielkość kapitału zawsze możemy zwiększyć, prawda ?

Wprawdzie 12 % zysk z 200 zł nie jest powalający i raczej nie odmieni naszego życia w ciągu miesiąca, ale już z 50 000 zł ten zysk byłby bardzo fajny, prawda ? Wiem – kwota 50 000 zł nie jest tak łatwo dostępna dla poczciwego „Kowalskiego” jednak nie od razu Rzym zbudowana. Tym przykładem chciałem Wam jedynie uzmysłowić SPOSÓB GRY PROFESJONALNYCH TYPERÓW, którzy inwestując duże pieniądze notują procentowo niewielki, ale pewny zysk !

Reklamy
%d blogerów lubi to: